ابزارهای گوگل برای بازاریابی اینترنتی

ابزارهای گوگل برای بازاریابی اینترنتی

گوگل از شبکه های اجتماعی به عنوان امتیاز، در رتبه بندی (رنکینگ) برای وب سایت ها استفاده می کند و همین نکته مثبتی است که برای بازاریابی اینترنتی وجود دارد . مطمئنا شما حتما برای یافتن پاسخ سوال تان و یا کالای مورد نظر خود از موتور جستجوی گوگل استفاده نموده اید.

مطمئنا مثل خیلی از کاربران به نتایج جستجو در صفحه اول گوگل دقت کرده اید، این کار که بین ۹۰ درصد کاربران رواج دارد مهم بودن رقابت در فضای مجازی برای بودن در صفحه اول گوگل را نشان می دهد. اگر در رابطه با بازاریابی اینترنتی اطلاعات کاملی ندارید.

در این مطلب بصورت مختصر و سودمند به ابزارهای کارآمد گوگل برای بازاریابی اینترنتی اشاره شده است.

ابزارهای کارآمد گوگل برای بازاریابی اینترنتی

Google My Business

اگر در گوگل می خواهید تبلیغات رایگان بگذارید و در بازاریابی اینترنتی نخستین گام را بردارید، می توانید در Google My Business محصول و یا خدمات خود را ثبت نمایید، به این طریق محصولات شما در نتایج جستجو نمایش داده خواهند شد.

Google +Business Pages

بعلاوه در بازاریابی اینترنتی خود شما در کنار وارد نمودن کسب و کارتان در سرویس Google My Business یک صفحه گوگل پلاس هم می توانید راه اندازی کنید، بطوریکه Google My Business لینکی در صفحه گوگل پلاس شما ایجاد می نماید.

درضمن با اضافه نمودن گزینه اشتراک گذاری۱+ به سایت تان، مخاطبانی را که در گوگل پلاس عضو  می باشند ، را به وب سایت خود می توانید دعوت کنید.

مخصوصا با قرار دادن کردن دکمه ی اشتراک گذاری۱+ درابتدای وب سایت خود و یا در پایان مقالاتی که در بخش وبلاگ سایت تان می گذارید، این کارموجب می شود محتوای وب سایتتان آسان تر به اشتراک گذاشته شود. نکته مثبت دیگری که برای بازاریابی اینترنتی وجود دارد این است که گوگل از شبکه های اجتماعی به عنوان امتیاز در رتبه بندی (رنکینگ) برای وب سایت ها استفاده می نماید.

Google Webmaster Tools

اگر کیفیت وب سایت خود را می خواهید بسنجید و ضعف های آن را برطرف کنید تا با معیارهای گوگل تطابق داشته باشد، فقط لازم است در Google Webmaster Tools به ایجاد یک حساب کاربری اقدام نمایید.

ابزار Google Webmaster Tools می تواند مواردی را که ممکن است وب سایت شما در نتایج جستجو مخفی باشد را دقیقا، باتجزیه و تحلیل نشان دهد.

Google AdWords

سرویس Google AdWords این امکان را به مدیران وب سایت ها، می دهدکه با هر رتبه ای که وب سایت آنها در گوگل کسب نموده، در صفحه اول گوگل نمایش داده شوند.

این امکان برایشان فراهم می شود که بابت هر کلیکی که منجر به ورود کاربر به وب سایت آنها می گردد با برآورد هزینه ای، که بستگی به میزان رقابتی بودن  مورد انتخاب شان دارد، اعمال شود.

Google AdWords Keyword Planner

بهتر است برای سئو وب سایتتان پیش از شروع هر کاری کلمه کلیدی یا کلید واژه مرتبط با کسب و کارتان را انتخاب نمایید و با تولید محتوای با کیفیت برطبق همان کلمه کلیدی در نتایج جستجو سایت تان را به رتبه های بالاتر افزایش دهید.

ابزار Google AdWords Keyword Planner شما را در زمینه انتخاب کلید واژه های ارگانیک یاری خواهد نمود.

تیم تولید محتوای سایت کانتنت با رعایت همه اصول مربوط به تولید محتوا، با در نظر گرفتن نیازهای شما در وب سایت خود ،به بهترین شکل ممکن به تولید محتوای تخصصی که شامل : ایجاد متون، تصاویر گرافیکی مفهومی و یا فیلم های مرتبط موضوعی ، خلق محیط بصری گیرا و جذاب، طراحی دیتابیس های قدرتمند و سفارشی و استفاده از ابزار و تمامی تجهیزات نرم افزاری مرتبط با طراحی وب، اقدام می نماید . تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید.

, , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها