چگونه تولید محتوای همیشه سبز خوب تولید کنیم؟

چگونه تولید محتوای همیشه سبز خوب تولید کنیم؟

محتوای همیشه سبز همانطور که از نام آن پیداست محتوایی بهینه سازی شده است که دائما با نتایج جستجو مرتبط است و اصطلاحا طی یک دوره ی طولانی برای خوانندگان “تازه” باقی می ماند. ممکن است فکر کنید که همه محتواهای آنلاین، همیشه سبز هستند ولی ممکن است یک پست پس از انتشار به کل از نتایج جستجو حذف گردد. ولی محتوای همیشه سبز متفاوت است. محتوای همیشه سبز حتی بعد از اینکه مدت زمان زیادی از انتشار آن بگذرد با نتایج جستجو مرتبط است و به مرور زمان سبب افزایش ترافیک سایت می گردد.

حال برای نوشتن تولید محتوای همیشه سبز با کیفیت باید نکات زیر را در تولید محتوا بکار ببریم:

 برای نوشتن تولید محتوای همیشه سبز  محتوای خود را برای افراد عادی بنویسید

مسلماً هر شخصی موقع ارائه مطلب، مخصوصا اگر در آن حوزه دانش کافی داشته باشد، مایل است تخصص خود را به نمایش بگذارد یا اصطلاحاً show off نماید. ولی جالب است بدانید که این اشتباه بزرگی است. چون بیشتر مخاطبان شما از افراد عادی تشکیل شده اند. بنابر این برای تولید محتوای همیشه سبز باید بتوانید رضایت این دسته از افراد را جلب کنید. به زبان ساده، روان و شیوا برای آنها بنویسید و از زبان پیچیده و فنی استفاده نکنید.

به طور مشخص در مورد موضوعی خاص بنویسید

در پی موضوعات عمومی و گسترده نروید. چنین موضوعاتی باعث طویل شدن متن شده و برای مخاطب جذابیت خود را از دست می دهد. ضمن اینکه معمولاً عبارات کلیدی آنها کوتاه تر بوده و رقابت در میان آنها شدید است. مثلا، به جای اینکه مطلبی با موضوع کلی “کلم پلو شیرازی” بنویسید، شاید بهتر باشد مستقیما راجع به “طرز تهیه کلم پلو شیرازی” یا “چطور کلم پلو شیرازی بپزم؟” یا “راهنمای پخت کلم پلو شیرازی ” سخن بگویید.

مطالب مرتبط را به یکدیگر پیوند دهید

همهم سعی شما باید این باشد که مطالبی فراگیر در باره به یک موضوع خاص بنویسید. ولی این کار را در چند پست و با موضوعاتی جزئی تر انجام دهید. سرانجام همه این پست ها را به یکدیگر پیوند دهید. مثلا، در موضوع آموزش پخت کلم پلو شیرازی، “کلم پلو شیرازی با کلم برگ”، “کلم پلو شیرازی با مرغ” و “کلم پلو شیرازی با گوشت قلقلی” و “کلم پلو شیرازی با گوشت چرخ کرده” موضوعات خوبی هستند که در مورد هر یک می توانید یک مطلب جدا بنویسید و به یکدیگر پیوند دهید.

این پیوندها از یک طرف به بهینه سازی داخلی وب سایت شما کمک کرده و اصطلاحاً برای سئو مفید هستند، از طرف دیگر، با این کار مخاطبین نیز به سمت مطالب سودمند دیگری که احتمالاً مورد نیازشان است هدایت می گردند.

تیم تولید محتوای سایت کانتنت با رعایت همه اصول مربوط به تولید محتوا، با در نظر گرفتن نیازهای شما در وب سایت خود ،به بهترین شکل ممکن به تولید محتوای تخصصی که شامل : ایجاد متون، تصاویر گرافیکی مفهومی و یا فیلم های مرتبط موضوعی ، خلق محیط بصری گیرا و جذاب، طراحی دیتابیس های قدرتمند و سفارشی و استفاده از ابزار و تمامی تجهیزات نرم افزاری مرتبط با طراحی وب، اقدام می نماید . تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید.

, , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها