بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد

بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد

یافتن مشتری در فضای اینترنت به مراتب آسان تر و کم هزینه تر از پیدا نمودن مشتری در دنیای حقیقی است. البته موفقیت در این راه نیز ترفندها و روش های مختص خود را دارد. اگر دانش کافی برای بازاریابی اینترنتی داشته باشیم  درآمد خوبی از این راه می‌توانیم کسب نماییم. با ما همراه باشید تا روش های رایج کسب درامد بازاریابی اینترنتی را خدمت شما معرفی نماییم.

بازاریابی اینترنتی یا بازاریابی آنلاین یعنی با استفاده از قدرت اینترنت، کالا ها، محصولات، خدمات و سرویس های خود را از راه تبلیغات اینترنتی یا با استفاده از ایمیل یا راه اندازی سایت و تولید محتوا به مخاطبان هدف خود معرفی نموده و به فروش برسانیم.

بنابر این هر تلاشی که به صورت آنلاین با هدف ترویج سرویس ها و محصولات کسب و کارمان باشد بازاریابی اینترنتی یا آنلاین به حساب می آید.

پیش نیازهای بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد

مهمترین پیش نیاز قبل از شروع فعالیت های خود به منظور بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد داشتن شعباتی در دنیای مجازی می باشد. به عنوان مثال باید با طراحی سایت در وب یک شعبه زد. همچنین باید با ایجاد حساب‌ هایی در فیس بوک و اینستاگرام، در آن‌ها برای خود پیچ زد و یا در تلگرام مختص کسب و کار خود یک کانال ایجاد نمود. ساختن یک ایمیل اختصاصی برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی انبوه نیز جزو این روش بشمار می رود.

ولی در این بین همه به یک اندازه برای بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد اهمیت نداشته و بازدهی مشابه ای ندارند. برای مرتب سازی اهمیت آنان باید طراحی سایت را با چند رتبه اختلاف بالاتر از بقیه قرار بدهیم.علت این امر اهمیتی است که وب در دنیای مجازی دارد. با وجود وسعت اینترنت و دنیای مجازی و وجود شاخه های زیاد در آن، همچنان مهمترین سرویس، وب محسوب می‌گردد، به صورتی که خیلی از اشخاص فرق آن با اینترنت را ندانسته و در حقیقت وب را همان اینترنت می‌پندارند، در صورتی که وب بخشی (مهم ترین بخش) از اینترنت می باشد.

از سوی دیگر سایر رسانه ها و ظرفیت های موجود در اینترنت شاید دست خوش تغییر و تحول قرار بگیرند. به عنوان مثال سال ها پیش فعالیت ایرانی ها در فیس بوک بسیار خوب بود، ولی ناگهان آن را ترک نمودند. بعلاوه تلگرام نیز دارای مخاطب های بسیار فراوانی بود و تقریبا کسب و کارهای زیادی اقدام به درست نمودن صفحه در آن کرده بودند، ولی به طور ناگهانی بسته شد.

ولی وب را نمی‌توان به طور کلی بست و فقط با وب سایت های متخلف برخورد شده و آنان را می‌بندند. به همین خاطر  به عقیده ما به منظور دیجیتال مارکتینگ و کسب درآمد بهترین مکان برای سرمایه گذاری وب سایت می باشد. در وب سایت ظرفیت های زیادی هست که با استفاده از آن‌ها وضعیت کسب و کار خود در دنیای مجازی را می‌توان بهبود بخشید. نمونه آن موتورهای جستجو می باشد که به شما کمک می‌نماید خود را به کاربرانی که از وجود وب سایت و در کل کسب و کارتان آگاهی ندارند معرفی نمایید.

مثل یک بانک، یک کسب و کار نیز  شعبه های مختلفی می‌تواند داشته باشد، ولی همیشه یک شعبه، شعبه مرکزی می باشد و همه فعالیت ها تحت مرکزیت و رهبری آن می‌چرخند. هنگام تلاش برای بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد ما این شعبه مرکزی را وب سایت مربوط به آن کسب و کار قلمداد می‌کنیم. با این حال یک بانک  تنها با یک شعبه نمی‌تواند موفق گردد، به همین علت با وجود الزام به تعیین یک شعبه به عنوان مرکزی، باید شعبه های دیگری نیز تاسیس نماید.

تیم تولید محتوای سایت کانتنت با رعایت همه اصول مربوط به تولید محتوا ، با در نظر گرفتن نیازهای شما در وب سایت خود ،به بهترین شکل ممکن به تولید محتوای تخصصی که شامل : ایجاد متون، تصاویر گرافیکی مفهومی و یا فیلم های مرتبط موضوعی ، خلق محیط بصری گیرا و جذاب، طراحی دیتابیس های قدرتمند و سفارشی و استفاده از ابزار و تمامی تجهیزات نرم افزاری مرتبط با طراحی وب، اقدام می نماید . تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید.

, , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها