مزایای محتوای طولانی در طراحی سایت

مزایای محتوای طولانی در طراحی سایت

ورود به دنیای مجازی یک تجربه ی جالب برای همه کسب و کارهاست زیرا به کمک آن می توانند نسبت به معرفی هرچه بیشتر تجارت خود و برندسازی در طراحی سایت اقدام کنند . برای موفقیت طراحی سایت و افزایش نرخ تبدیل لازم است تا محتوای مناسبی تولید شود و نیازهای اطلاعاتی کاربران برطرف گردد .

محتوای طولانی در طراحی سایت

ایجاد محتوای دسته اول در طراحی سایت به بهبود تجربه ی کاربری کمک میکند و با افزایش ترافیک بیشتر در طراحی سایت باعث کسب رتبه های بالا تر خواهد شد در ادامه به چند نکته ی ضروری و مهم اشاره می کنیم که در نوشتن محتوا برای کاربران موثر است .

اثرگذاری بیشتر بر کاربر

تحقیقات نشان می دهد که محتوای طولانی اثر زیادتری بر کاربر خواهد گذاشت و باعث افزایش نرخ تبدیل می شود مطالب شما باید به گونه ای باشد که کاربر با فشردن دکمه ی Call to Action به انجام اعمالی که مطابق با میل شماست ترغیب گردند به صورت معمول محتوای طولانی تر بازدید بیشتری دارند و کاربر زمان بیشتری به وقت سپری نمودن درآن سایت می پردازد.

افزایش درک کاربر

محتوای کوتاه از نظر آموزشی نمی تواند نیاز کاربر را به دانستن مطالب رفع کند شما باید در تولید محتوا به صورت کامل توضیحات لازم را بیان کنید . فقط در این صورت می توانید امیدوار پاشید که گوگل رتبه ی خوبی به شما بدهد.

تکرر بازدید

اگر طراحی سایت خبری دارید یا در سایت خود مطالب آموزشی بارگذاری می نمایید می توانید نسبت به بازگشت کاربر به سایت خود مطمئن باشید یک راه مناسب این است که محتوای خود را به چند بخش تقسیم نمایید و آن را به دفعات انتشار دهید به این صورت بازدید از سایت را افزایش می دهید و کاربران را نیز جذب خود می نمایید.

معرفی شرکت و برند

محتوای کوچک توصیفات محدودی دارند و از فضای اندکی برای ادای توضیحات برخوردارند شما در این محتوای محدود نمی توانید به خوبی خود را معرفی نمایید و اقدام به برند سازی در طراحی سایت نمایید. از ارائه ی توضیحات ضعیف در طراحی سایت خوداری نمایید و با ارائه محتوای کامل خود را به عنوان یک برند معرفی کنید .

اثر بر سئو

آمارها نشان می دهد که موتورهای جستجو رتبه ی بالاتری برای سایت هایی که محتوای طولانی ایجاد می نمایند، لحاظ می کنند نظر گوگل در این مورد این است که هرچه محتوا طولانی تر باشد بار معمایی آن بیشتر می گردد و بهتر می تواند نیاز کاربران را برطرف کند.

ذکر یک نکته ی مهم

در وقت تهیه ی محتوا برای طراحی سایت بهتر است همه هم و غم خود را برای ایجاد محتوایی به کار ببرید که در وهله ی اول برای کاربرآماده شده است به رفع نیازهای او توجه نمایبد و محتوایی را در اختیارش بگذارید که دلخواه اوست و در صورت امکان از لینک در طراحی سایت و ارجاع کاربر به بخش هایی که ممکن است به آن نیاز داشته باشد یا به خواندن آن راغب باشد، استفاده نمایید . در تولید محتوا برای کاربر به سئو و بهینه سازی نیز دقت کنید و از کلمات کلیدی بهینه در طراحی سایت استفاده نمایید تا موضوع سایت را برای موتورهای جستجو نیز روشن کنید مجموعه این اعمال با افزایش تجربه ی کاربری به افزایش ترافیک کمک خواهد نمود.

محتوای خوب چطور  سبب افزایش اثرگذاری بر مخاطب خواهد شد ؟

اگر محتوا به صورت مناسب نوشته شود و بتواند مخاطب را جذب نماید، کاربر برای دفعات بعدی نیز همان سایت را انتخاب می نماید و برای یافتن اطلاعات مورد نیازش به آن مراجعه می کند و این به افزایش رتبه ی سایت نیز کمک خواهد نمود.

مزایای محتوای طولانی در طراحی سایت (3)

محتوای طولانی چگونه به افزایش رتبه کمک خواهد کرد ؟

اگر محتوای طولانی دارای مطالب سودمند و اثر گذار باشد کاربر ترغیب می گردد که به مطالعه ی مطلب بپردازند و به این ترتیب با افزایش نرخ تبدیل رونق کسب و کار بیشتر می شود.

آیا محتوای طولانی اثر بهتری بر سئو دارد ؟

صرف طولانی بودن محتوا نمی تواند سبب رتبه گرفتن از موتورهای جستجو گرد.د محتوا علاوه بر داشتن اندازه متناسب باید بار معنایی مناسبی داشته باشد و از کلمات کلیدی بهره ی مناسب برده شود تا نتیجه حاصل شود.

تیم تولید محتوای سایت کانتنت با رعایت همه اصول مربوط به تولید محتوا ، با در نظر گرفتن نیازهای شما در وب سایت خود ،به بهترین شکل ممکن به تولید محتوای تخصصی که شامل : ایجاد متون، تصاویر گرافیکی مفهومی و یا فیلم های مرتبط موضوعی ، خلق محیط بصری گیرا و جذاب، طراحی دیتابیس های قدرتمند و سفارشی و استفاده از ابزار و تمامی تجهیزات نرم افزاری مرتبط با طراحی وب، اقدام می نماید . تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید.

, , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها