تولید محتوا برای سایت به صورت سئو

تولید محتوا برای سایت به صورت سئو (3)

تولید محتوا برای سایت به صورت سئو

شما بهتر از هر کسی با مشتریان خود آشنایی دارید و با نیازها و مشکلات آنان آشنا می باشید و می توانید نحوه رفع مشکلات و نیازهای مشتریان خود را به صورت مقاله در سایت خود بارگذاری کنید. در واقع برای آنکه مقاله های شما بازدید زیادی داشته باشد و نتیجه بهتری از مقاله نویسی در وب سایت خود بگیرید باید مقالات مورد نیاز مشتریان خود را در وب سایت خود ایجاد کنید و به موضوعات مشتریان خود کامل بپردازید.

تولید محتوا برای سایت به صورت سئو

در حال حاضر سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو تغییر کرده و مقالات و محتوای وب سایت اهمیت بیشتری در این زمینه پیدا کرده است و در حقیقت محتوای وب سایت (  تولید محتوا برای سایت به صورت سئو ) اصلی ترین و مهم ترین المان سئو و بهینه سازی وب سایت است و هر چه محتوای وب سایت  با دقت و وسواس بیشتری آماده شود اثر بیشتری بر روی رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو و بازدید کننده موضوعی وب سایت دارد.

وجود محتوای کامل و کافی در طراحی وب سایت الزامی می باشد و در صورتی که سایتی زیباترین قالب گرافیکی را داشته باشد ولی محتوای مناسب و کاملی نداشته باشد نمی تواند موثر باشد.

چگونگی تولید محتوا برای سایت به صورت سئو

تولید محتوا برای سایت به صورت سئو  اول به نیازهای مشتریان خود توجه کنید و موضوعات مورد نظر آنان را در مقالات و محتوای وب سایت خود منعکس کنید و هر مقاله را به طور کامل برای یک موضوع در نظر بگیرید. بهتر است در عنوان مقاله خود کلمه کلیدی مربوط به مقاله را ذکر کنید و مقالات شما حتما در باره زمینه شغلی شما باشد حال آنکه ممکن است کلمه کلیدی مقاله ای که در حال نوشتن آن می باشید همان کلمه کلیدی اصلی وب سایت نباشد.

بهتر است در درون مقاله حداقل دو سه بار از کلمه کلیدی که می خواهید مقاله با آن جستجو گردد استفاده کنید و البته از کلمات کلیدی نامربوط به هیچ وجه استفاده نکنید چون ممکن است موجب پایین آمدن اثر مقاله گردد. در نوشتن مقاله همه کلماتی که فکر می کنید کاربران در محیط اینترنت جستجو می کنند تا مقاله را بیابند وارد نمایید و از مترادف ها نیز در نوشتن مقاله حتما استفاده کنید.

تولید محتوا برای سایت به صورت سئو

البته تلاش کنید مقاله را برای کاربر خود و نه برای موتور جستجو تنظیم نمایید به صورتی که کاربر رغبت خواندن ادامه مطلب را داشته باشد نه اینکه با خواندن چند خط از مقاله از خواندن ادامه آن منصرف شود که اثر بسیار منفی بر روی سئو وب سایت می گذارد. مدت زمانی که یک کاربر بر روی وب سایت سپری می کند به عنوان یکی از مهترین المان های رنک دهی موتورهای جستجو است و هر روز بر اهمیت آن افزوده می شود و در نتیجه هر چه بیشتر بتوانید کاربر را در وب سایت خود نگاه دارید تاثیر بسیار مثبتی بر روی سئو وب سایت شما می گذارد. هر چه مقاله تکمیل تر باشد و جنبه های موضوع را بیشتر تحت پوشش بگیرد بهتر است و  در ایجاد مقاله خود از تصاویر و گرافیک ها نیز بهتر است استفاده  کنید و جذابیت بصری آن را افزایش دهید. از ایجاد مقالات در وب سایت با بدنه کوتاه پرهیز کنید. حداقل مقاله شما باید ۲۰ سطر باشد تا سایت دچار مجازات مقالات کوتاه نشود.

برای آنکه مهمترین کلمات کلیدی مربوط به زمینه فعالیت خود را پیدا کنید از دو نرم افزار گوگل به نام های Google Keyword Planner و Google Trends  می توانید استفاده کنید که برای پیدا کردن کلمات کافی است . مهمترین کلماتی که فکر می کنید کاربران شما در موتور جستجو وارد می کنند تا شما را بیابند را در باکس های ورودی آن وارد کنید تا کلمات مرتبط را به شما نمایش دهد.

تولید محتوا برای سایت به صورت سئو (3)

تگ عنوان مقاله  H1 باشد بهتر است و بخش های گوناگون مقاله را با تگ های H2 و H3 بهتر است نشانه گذاری کنید و همچنین ظاهر مقاله بسیار مهم می باشد و هر چه محیط خواندن مقاله جذاب تر باشد و  کسل کننده نباشد مقاله  اثر بخشی نیز بیشتر می شود.

از داخل مقاله خود به دیگر مقالات خود نیز می توانید لینک دهید البته آنجایی که مورد نیاز می باشد و با انجام این کار مرجع به توضیحات بخش مورد نظر دهید نظیر کاری که وب سایت ویکی پدیا انجام می دهد البته نه به آن صورت و حجم. شما باید جایی از مقاله خود را لینک کنید که کاربر شما آن را لازم ندارد نه کلمات کلیدی خود را.

یکی از راه های خوبی که سایت کانتنت برای یافتن موضوع مقاله به مشتریان خود پیشنهاد می کند آن است که به درخواست های مشتریان خود توجه کنید و مطالبی از بابت توضیح یا رفع آن در سایت بارگذاری کنید و به این وسیله مشتریانی که درجستجوی مورد مشابه در اینترنت می باشند شما را خواهند یافت و در صورت نیاز با شما تماس می گیرند.

برای سایت به صورت سئو (4)

تولید محتوا برای سایت به صورت سئو را هر چه زیادتر انجام دهید بازدید کننده بیشتری بدست کسب خواهید کرد و البته کیفیت مقاله ها از تعداد مقاله ها بسیار مهمتر است و هر چه بتوانید تعداد مقاله با کیفیت تر و تکمیل تری در وب سایت خود ایجاد کنید تاثیر مثبت بیشتری در وب سایت شما می گذارد. امروزه سئو تبدیل به بازاریابی از طریق تولید محتوا شده و هر چه در تولید محتوای وب سایت خود بیشتر تلاش کنید وب سایت شما رتبه بهتری خواهد داشت.

از کپی نمودن مقالات از سایت های دیگر در سایت خود  خوداری کنید و مقالات را خود از پایه تهیه نمایید.بعلاوه ترکیب چند مقاله و ایجاد مقاله جدید کار درستی نمی باشد و بهترین گزینه نوشتن یک مقاله جدید است و تاثیر دو چندانی در رتبه وب سایت خواهد داشت.

تیم تولید محتوای سایت کانتنت با رعایت همه اصول مربوط به تولید محتوا ، با در نظر گرفتن نیازهای شما در وب سایت خود ،به بهترین شکل ممکن به تولید محتوای تخصصی که شامل : ایجاد متون، تصاویر گرافیکی مفهومی و یا فیلم های مرتبط موضوعی ، خلق محیط بصری گیرا و جذاب، طراحی دیتابیس های قدرتمند و سفارشی و استفاده از ابزار و تمامی تجهیزات نرم افزاری مرتبط با طراحی وب، اقدام می نماید . تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید.

, , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها