مکان مناسب برای درج کلمات کلیدی در محتوا

مکان مناسب برای درج کلمات کلیدی در محتوا

موقع نوشتن محتوا بهتر است کلمات کلیدی در قسمت های مهم و موثر قرار داده شوند تا روبات های جستجوگر آن ها را به عنوان کلمه کلیدی محتوا بشناسند و جایگاه آن مطلب در نتایج جستجو را بهبود دهند.البته استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در محتوا می تواند سبب آزار و عدم رضایت کاربران سایت، هنگام خواندن مطلب گردد. بمباران کردن محتوا با کلمات کلیدی یا جملات تکراری،طراحی سایت را در معرض پنالتی شدن قرار می دهد و ممکن است سایت تان توسط گوگل جریمه گردد . بهترین راه برای استفاده از کلمات کلیدی جای دادن آنها در محل هایی ست که به آسانی توسط ربات های موتورهای جستجو مشاهده شوند .

مکان مناسب برای درج کلمات کلیدی طراحی سایت (1)

در این مقاله بهترین مکان ها را برای قرارگیری کلمات کلیدی درون محتوای طراحی سایت به شما معرفی می نماییم تا با استفاده از این شیوه بهترین نتیجه را برای کسب رتبه از موتورهای جستجو بگیرید.

بهترین قسمت ها برای درج کلمات کلیدی در محتوای طراحی سایت

عنوان

یکی از قسمت های مهم و تاثیرگذار در سئو سایت و بهینه سازی ، عناوین مطالب می باشد عنوان مطالب به عنوان اولین خط، در زمان جستجوی کلمات کلیدی توسط کاربر ظاهر می گردد به صورت کلی موتورهای جستجو ۷۰ کاراکتر اول را به عنوان نسبت می دهند و با توجه به مهم بودن کلمات کلیدی در سئو و بهینه سازی در طراحی سایت بهتر است از کلمات کلیدی در عنوان خود نیز استفاده نمایید . بکار گیری کلمات کلیدی می تواند موجب افزایش کلیک صفحه  گردد و به مرور رتبه ی سایت را بالا ببرد .

توجه به تگ های H1

استفاده از این تگ ها به جهت مشخص نمودن اهمیت قسمت های گوناگون محتوا به کار می رود بهتر است  نخستین عنوان با تگ H1 هماهنگی بیشتری داشته باشد استفاده از تگ های هدینگ یا تگ H1 در طراحی سایت از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد و باعث سئوی بهتر در طراحی وب سایت می گردد . نکته ی مهم در بکار گیری این تگ ها رعایت ترتیب در آنها می باشد و البته این که نباید از تگ های مشابه برای صفحات گوناگون استفاده نمود و علاوه بر این به یاد داشته باشید که استفاده ی فراوان از کلمات کلیدی در تگ ها باعث اثر منفی بر سئو سایت می شود.

لینک ها در طراحی سایت

استفاده از لینک های داخلی در طراحی سایت از اهمیت بالایی برای سئو برخوردار می باشد هر صفحه از سایت باید با کمتر از سه کلیک در طراحی سایت قابل دسترسی باشد دقت کنید که استفاده از لینک های خارجی در طراحی سایت نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و با ارتباط دادن کلمات کلیدی به صفحات سایت های معتبر نیز برای سئو اثر مثبت می توان ایجاد نمود.

توجه به اهمیت متادیسکریپشن درطراحی سایت

یکی از راه های غیر مستقیم تاثرگذار بر سئوی سایت استفاده از کلمات کلیدی در توضیحات متا است . استفاده از متا تگ مناسب در طراحی سایت می تواند کمک نماید تا کاربر برای کلیک بر روی لینک سایت تشویق گردد و این به افزایش ترافیک در طراحی سایت کمک خواهد نمود . به یاد داشتن این نکته ضروری می باشد که جای دادن کلمات کلیدی برای جلب نظر کاربر در طراحی سایت بر سئو اثر گذار می باشد.

متن اصلی

یکی از مهم ترین بخش ها برای قرارگرفتن کلمات کلیدی در طراحی سایت بدنه ی محتوا بشمار می رود . البته لازم نیست که در هر خط از محتوای خود کلمات کلیدی به کار ببرید می توانید از مترادف ها و هم خانواده های آن کلمات نیز استفاده نمایید .یک ازنکاتی که باید به آن دقت داشته باشد این است که اگر از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده  نمایید گوگل آن را به عنوان حروف اضافه ای مانند : از ، به، را و … تشخیص می دهد.

تگ Alt

این تگ مهم ترین عامل برای سئو و بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت  می باشد . جای دادن کلمات کلیدی در این تگ سبب سئوی بهتر می شود و اثرات مثبتی بر آن خواهد داشت.

اهمیت استفاده از  کلمات کلیدی در طراحی سایت برای چیست ؟

به کار بردن کلمات کلیدی در طراحی سایت سبب می شود تا موتورهای جستجو بهتر با موضوع طراحی سایت شما آشنا گردند و آن را درک کنند.

در صورت استفاده ی بیش از حد از کلمات کلیدی چه خطری سایت را تهدید می نماید ؟

استفاده ی بیش از حد از کلمات کلیدی موجب می شود طراحی سایت شما با خطر جریمه شدن توسط گوگل روبرو شود و رتبه ی شما کاهش یابد بهتر است با رعایت اصول و قوانین اقدام به تولید محتوا در طراحی سایت کنید تا سایت شما پنالتی نگردد.

بطور کلی استفاده از کلمات کلیدی در بخش های زیر در طراحی سایت مفید است .

• عناوین اصلی

• تگ H1

• لینک های داخلی

• بدنه اصلی

• تگ های Alt

تیم تولید محتوای سایت کانتنت با رعایت همه اصول مربوط به تولید محتوا ، با در نظر گرفتن نیازهای شما در وب سایت خود ،به بهترین شکل ممکن به تولید محتوای تخصصی که شامل : ایجاد متون، تصاویر گرافیکی مفهومی و یا فیلم های مرتبط موضوعی ، خلق محیط بصری گیرا و جذاب، طراحی دیتابیس های قدرتمند و سفارشی و استفاده از ابزار و تمامی تجهیزات نرم افزاری مرتبط با طراحی وب، اقدام می نماید . تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها