طراحی اندروید وب سایت

طراحی اندروید وب سایت (1)

طراحی اندروید وب سایت

تبدیل وب سایت به اپ اندروید موجب می گردد دسترسی کاربران شما به وب سایت سریع تر صورت گیرد . وب سایت ها  از طریق مروگرها باز می گردد حال با طراحی اندروید وب سایت  آن را درون موبایل بدون نیاز به مرورگر می توان اجرا نمود.

طراحی اندروید وب سایت (1)

ولی چرا باید با وجود داشتن مرورگر ها کاربران از اپ اندروید استفاده نمایند ؟ مهم ترین علت این کار دسترسی ساده و سریع تر به صفحات و کارتابل کاربری آنها است . اغلب حفظ نمودن آدرس وب سایت امکان پذیر نمی باشد و در مواردی که اپ موبایل برای نرم افزار های تحت وب خیلی ضروری تر می باشد . در این روش  به صرف هزینه ای جداگانه برای طراحی اپ اندروید نیاز نیست بلکه با روشی وب سایت را درون اپ اندروید وارد می گردد . از دیگر مزیت های این روش ( طراحی اندروید وب سایت ) پایین بودن هزینه تولید و به صفر رسیدن هزینه نگهداری جداگانه اپلیکیشن موبایلی شما است.

طراحی اندروید وب سایت (2)

این روش ( طراحی اندروید وب سایت )در دیگر سیستم عامل های مطرح مثل IOS, Windows Phone نیز کاربری است.

پیش زمینه ها :

پیش از طراحی اندروید وب سایت باید از واکنش گرا بودن سایت خود مطمئن شوید و در صورتی که پوسته شما به خوبی در موبایل باز نگردد نیاز به اصلاح مشکلات رسپانسیو موبایلی دارد . استفاده از فریم ورک هایی که قالب سایت شما را واکنش گرا می نماید بسیار کاربردی است زیرا می توان سرعت و هزینه های تمام شده را نیز کاهش داد.
آیا می توان اپلیکیشن ساخته شده را در کافه بازار یا دیگر اپ استورها به صورت رایگان بارگذاری نمود ؟ بله چون ساختار و استانداردهای طراحی اندروید در فرایند تبدیل در نظر گرفته می شود.

تیم تولید محتوای سایت کانتنت با رعایت همه اصول مربوط به تولید محتوا ، با در نظر گرفتن نیازهای شما در وب سایت خود ،به بهترین شکل ممکن به تولید محتوای تخصصی که شامل : ایجاد متون، تصاویر گرافیکی مفهومی و یا فیلم های مرتبط موضوعی ، خلق محیط بصری گیرا و جذاب، طراحی دیتابیس های قدرتمند و سفارشی و استفاده از ابزار و تمامی تجهیزات نرم افزاری مرتبط با طراحی وب، اقدام می نماید . تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید.

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها