طراحی سایت دو زبانه با وردپرس

طراحی سایت دو زبانه با وردپرس

در حال حاضر نیاز شرکت ها و اشخاص به داشتن سایت دو زبانه( طراحی سایت دو زبانه با وردپرس ) بسیار فراوان است و با استفاده از وردپرس می توان سایت های دوزبانه خوبی طراحی نمود ، وردپرس به عنوان پرطرفدار ترین cms در جهان و در ایران راهکارها و افزونه های خوبی جهت دوزبانه نمودن وب سایت( طراحی سایت دو زبانه با وردپرس ) دارد البته نصب و راه اندازی افزونه ها کار ساده ای می باشد ولی طراحی سایت باید به گونه ای صورت گیرد که در نسخه راست چین و چپ چین بتواند به درستی کار کند.

طراحی سایت دو زبانه با وردپرس (1)

یکی از افزونه های مشهور Multisite Language Switcher می باشد که در قالب های استاندارد وردپرس مثل نمونه های پیش فرضی که به همراه وردپرس نصب می گدند با راستفاده از ابزارک ها  به دیگر زبان های سوییج می توان کرد فقط کافی است کمی در مورد عملکرد و تنظیماتی که در راهنمای آن وجود دارد تحقیق نمایید .

دیگر افزونه های دو زبانه نمودن سایت در ( طراحی سایت دو زبانه با وردپرس ) شامل مورد نیز می باشند:

 • Weglot Translate
 • Polylang
 • WPML
 • nLingual
 • MultilingualPress

موارد بالا فقط بخشی از موردی بودند که ما به شما پیشنهاد می نماییم البته نمونه های فراوانی موجود است که ممکن است با مقداری گشت و گذار نمونه های بهتری هم بیابید. بد نیست که آن را برای دیگر افرادی که به دنبال قوی ترین افزونه دو زبانه نمودن سایت می باشند هم مفید باشد.

طراحی سایت دو زبانه با وردپرس (3)

ولی اگر تصمیم دارید این کار را به یک شرکت طراحی سایت واگذار کنید بهتر است به چند نکته مهم در این باره  دقت کنید .

 • طراحی سایت دو زبانه ( طراحی سایت دو زبانه با وردپرس )حتما باید SEO friendly باشد زیرا سایتی که بازدید کننده ای نداشته باشد چه ارزشی دارد !!
 • وب سایت باید در هر دو زبان در وضعیت چپ چین و راست چین به درستی کار نماید.
 • رسپانسیو نمودن سایت های چند زبانه کمی دشوارتر می باشد ! که باید با ظرافت بیشتری به آن پرداخته شود.
 • دسترسی به تغییر زبان باید به گونه ای در جای خاصی از سایت تعبیه گردد که بازدید کننده خیلی فوری بتواند جای آن را بیاید بهتر است آن را در هدر و گوشه جای داد.

تیم تولید محتوای سایت کانتنت با رعایت همه اصول مربوط به تولید محتوا ، با در نظر گرفتن نیازهای شما در وب سایت خود ،به بهترین شکل ممکن به تولید محتوای تخصصی که شامل : ایجاد متون، تصاویر گرافیکی مفهومی و یا فیلم های مرتبط موضوعی ، خلق محیط بصری گیرا و جذاب، طراحی دیتابیس های قدرتمند و سفارشی و استفاده از ابزار و تمامی تجهیزات نرم افزاری مرتبط با طراحی وب، اقدام می نماید . تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید.

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

  آخرین دیدگاه‌ها