تاثیر سرور روی سئو وب سایت

تاثیر سرور روی سئو وب سایت (1)

تاثیر سرور روی سئو وب سایت

از چند نظر سرور وب سایت قابل اهمیت می باشد و چه اندازه روی SEO سایت شما اثرگذار است ؟ چندین مورد در این موضوع تاثیر گذار است.که در ادامه مطلب به آن می پردازیم .

تاثیر سرور روی سئو وب سایت (1)

اولین مسئله این است که IP آن در لیست سیاه گوگل نباشد.دوم اینکه از لحاظ سخت افزاری سرعت بالایی داشته باشد و این در باز شدن وب سایت مشاهده شود.  از ابزارهای آزمایشی مانند https://gtmetrix.com  می توان استفاده نمود.سوم اینکه پایداری خوبی داشته باشد. ارتباط مستقیمی بین سیگنال و اطمینان پذیری وب سایت از نظر گوگل است . تصور نمایید وب سایت مثل مغازه ای می باشد که ساعت کاری آن منظم نیست، قطعا کسی در طول روز به آنجا نمی رود زیرا  ممکن است بسته باشد و این موضوع اعتبار آن کسب و کار را کم می کند. گوگل با دقت به پایداری و دان نبود سرور وب سایت ( تاثیر سرور روی سئو وب سایت ) شما دقت کرده و توجه دارد و این از نظر سئو بسیار مهم می باشد.

تاثیر سرور روی سئو وب سایت (2)

سرور های ایرانی سرعت بیشتری دارند، البته این از نظر کاربران ایرانی می باشد و برای موتورهای جستجو نزدیک و داخلی نیست! زیرا خزنده های گوگل از کشوری دیگری وارد وب سایت شما می گردند. ولی از همه مهم تر همین موضوع دان شدن های مداوم سایت شماست ، لذا از استفاده خدمات شرکت هایی که شهرت و اسم و رسمی ندارند اجتناب کنید ، آنها اگر پول کمتری می گیرند در عوض خدمات کمتر با کیفیت پایین تری به شما ارائه می کنند.

چطور میتوان یک سرور مستقل برای سایت خود داشته باشیم؟

در ادامه موضوع تاثیر سرور روی سئو وب سایت خرید سرور ها پرهزینه می باشد و  به هزینه های همیشگی از قبیل کلوکیشن و …  نیاز دارند ولی خرید سرور همه نیازهای شما را برطرف نمی نماید بلکه می تواند مسائل جدیدی را برای شما به همراه داشته باشد که ممکن است بسیار سریع از خیرش بگذرید مخصوصا سرورهای لینوکسی که پیکربندی ساده ای ندارند. توصیه ما و بهترین گزینه استفاده از سرویس های اشتراکی می باشد که شرکت های معتبر عرضه می کنند.

تاثیر سرور روی سئو وب سایت (3)

تیم تولید محتوای سایت کانتنت با رعایت همه اصول مربوط به تولید محتوا ، با در نظر گرفتن نیازهای شما در وب سایت خود ،به بهترین شکل ممکن به تولید محتوای تخصصی که شامل : ایجاد متون، تصاویر گرافیکی مفهومی و یا فیلم های مرتبط موضوعی ، خلق محیط بصری گیرا و جذاب، طراحی دیتابیس های قدرتمند و سفارشی و استفاده از ابزار و تمامی تجهیزات نرم افزاری مرتبط با طراحی وب، اقدام می نماید . تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید.

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها