محبوب شدن در گوگل

محبوب شدن در گوگل (2)

محبوب شدن در گوگل

برای محبوب شدن در گوگل با آن صادق باشید تا به سایت شما اعتماد نماید و کاربران گوگل از دقت و هوشمندی این موتور جستجو  استفاده لازم را ببرند.گوگل هیچ وقت با دریافت پول اعتبار به سایت ها نداده است. اگر در پی یک راه حل اساسی به منظور معرفی خود در فضای مجازی می باشید با گوگل صادق باشید.

محبوب شدن در گوگل (1)در گذشته هر فردی با هر نوشته ای خود را در گوگل معرفی می کرد ولی اما در حال حاضر هر نوشته ای باید در یک چهارچوب مشخص تولید و منتشر گردد، کافی است با گوگل صادق باشید و از کپی نمودن محتوای سایر سایت ها خوداری نمایید زیرا نوشته شما اسپم می شود.

تلاش نکنید با تکرار کلید واژه های مهم کیفیت محتوا را افزایش دهید به جای اینکار در تولید محتوا توجه کنید و نوشته های جدید و نو که در اینترنت نیست را تایپ کنید.

رنگ نوشته و کلید واژه ها را مخالف رنگ پس زمینه جای دهید.منظور این است که سعی ننمایید مطالبی خارج محتوا را مثلا با رنگ سفید که هم رنگ با پس زمینه می باشد را منتشر نمایید ،اهمیت این کار در این است که از دید کاربر مخفی می باشد  ولی منطقا متن در صفحه وجود دارد در حال حاضر گوگل این صفحات را به خوبی تشخیص میدهد و به این سایت ها امتیاز منفی میدهد.

شیوه های محبوب شدن در گوگل

۱. تولید محتوای مفید برای محبوب شدن در گوگل

هدف گوگل دادن پاسخ مناسب به عباراتی است که کاربران جستجو می نمایند، پس همیشه سعی می کند با استخراج اطلاعات سودمند در اینترنت پاسخ های مناسبی به جستجوی کاربران خود ارائه دهد.

۲. در نظر گرفتن رفتار و نیازهای مخاطبین سایت

سعی  نمایید مطالبی که تولید می کنید بر طبق نیازها و پرسش های احتمالی مخاطبین سایتی که دارید باشد، در این موقع نه فقط  توانسته اید به نیازهای مخاطبین سایت خود پاسخ دهید بلکه این موضوع سبب افزایش محبوبیت در گوگل نیز می شود.

۳. استفاده از تکنیکهای افزایش نرخ تبدیل

توجه داشته باشید که سئو به تنهایی موجب موفقیت سایت شما نخواهد شد. سئو بهترین شیوه آوردن مخاطب هدفمند به سایت شماست و در این موضوع شکی نیست، ولی اگر سایت شما کند باشد، گرافیک مناسب نداشته باشد، محتوای مناسبی در آن جای نگرفته باشد و در نهایت نتواند نیازهای مخاطب را رفع  سازد قطعا نتیجه لازم را از سئو نخواهید گرفت.

محبوب شدن در گوگل (2)

۴. برندسازی اینترنتی

هر چقدر میزان جستجوی برند شما در اینترنت بیشتر باشد و کاربران ثابت بیشتری را به سوی سایت خود هدایت نمایید گوگل نیز بیشتر از سایت شما حمایت می نماید.پس برای محبوب شدن در گوگل باید بر روی برند سایت خود کار کرده و سعی نمایید ارتباط خود را با مخاطبین سایت خود بیشتر کنید.

۵. استفاده از سئو مفهومی

استفاده از تکنیک های سئو مفهموی یا semantic seo کمک بسیار فراوانی به افزایش محبوبیت سایت شما در گوگل می تواند بکند. سئو مفهومی به انواع روش هایی می گویند  که با استفاده از آنها اطلاعات و داده های معنی دار  می توانید تولید نمایید و به محتوای خود معنا دهید.

علم سئو روز به روز درحال پیشرفت و تغییر  می باشد، فاکتورهایی مثل چگالی کلمه و لینک های خارجی اگرچه هنوز به طور کامل از بین نرفته اند ولی دیگر جز مطالب سئو سنتی بشمار میروند و امروزه باید بر روی فاکتورهای مثل سئوی مفهومی، افزایش CTR ، افزایش نرخ تبدیل، تحلیل رفتار مخاطب، برندسازی اینترنتی و سایر موارد بر روی سایت کار نمود تا در گوگل محبوب شد.

پس اگر تا امروز کاری در زمینه تحلیل رفتار مخاطبین سایت خود انجام نداده اید، پس برای محبوب شدن در گوگل همین امروز این کار را شروع کنید. چون پارامترهای سئو سنتی روز به روز در حال کمرنگتر شدن می باشند.

تیم تولید محتوای سایت کانتنت با رعایت همه اصول مربوط به تولید محتوا ، با در نظر گرفتن نیازهای شما در وب سایت خود ،به بهترین شکل ممکن به تولید محتوای تخصصی که شامل : ایجاد متون، تصاویر گرافیکی مفهومی و یا فیلم های مرتبط موضوعی ، خلق محیط بصری گیرا و جذاب، طراحی دیتابیس های قدرتمند و سفارشی و استفاده از ابزار و تمامی تجهیزات نرم افزاری مرتبط با طراحی وب، اقدام می نماید . تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید.

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها