افزونه Image Optimizer

افزونه Image Optimizer

افزونه Image Optimizer

افزونه Image Optimizer افزونه‌ای حرفه‌ای جهت بهینه نمودن عکس ها در وردپرس بدون کاهش کیفیت است.با اینکه عکس ها ، عنصر بسیار مهمی در محتوا و صفحات وب سایت می باشند و همه برای افزایش بازدیدکنندگان و جذاب تر شدن شدن ظاهر سایت های خود از عکس های خاص و با کیفیت استفاده می نمایند ولی این عکس ها در سرعت بارگذاری سایت شما اثر گذار هستند . وقتی سرعت بارگذاری وب سایت کم گردد باید به شدت نگران خروج کاربران باشید. چون عکس ها بخش مهمی را از نظر سئو و سرعت بارگذاری سایت، تشکیل می دهند.

افزونه Image Optimizer

آموزش نصب افزونه Image Optimizer

جهت نصب افزونه Image Optimizer برای بهینه‌ نمودن عکس ها در وردپرس، باید از قسمت راست پنل مدیریتی خود به آدرس افزونه ها> افزودن رفته و افزونه Image Optimizer را در بخش سرچ وارد نمایید پس از نمایش نتایج جستجو روی دکمه هم اکنون نصب کن کلیک نمایید تا افزونه نصب گردد.

افزونه Image Optimizer

بعد از فعال‌سازی گزینه‌ای با عنوان “Image optimizer” در پیشخوان ایجاد می‌گردد که قرار است با کمک آن بهینه‌ نمودن تصاویر در وردپرس را امکان‌پذیر کنیم.
با چنین صفحه‌ای روبرو می‌شویم. که اجازه دسترسی به اطلاعات را برای بهینه‌ نمودن تصاویر در وردپرس را می‌خواهد. مسلما باید روی دکمه Allow& continue کلیک نماییم. بعد از آن به صفحه تنظیمات افزونه منتقل می‌گردیم.

افزونه Image Optimizer

پس از باز شدن صفحه مربوطه به افزونه Image Optimizer دو تب با عنوان های Eesy Maode و Advanced را خواهید دید که در تب اول (Easy Mode) با فعال نمودن دکمه Auto Optimize، افزونه به صورت خودکار عملیات بهینه‌ کردن تصاویر در وردپرس را صورت می‌دهد.

با رفتن به تب Advanced، سه گزینه General، Conversation و Other هست . هر بخش را به طور مجزا بررسی می‌نماییم.

در این قسمت باید تنظیماتی را برای انجام مراحل فشرده‌سازی و در حقیقت بهینه‌ کردن تصاویر در وردپرس انجام دهید.همه گزینه‌ها به صورت پیش‌فرض مطلوبند ولی نوع فشرده سازی را می‌توانید تغییر دهید.

افزونه Image Optimizer
lossy: نوعی فشرده سازی می باشد که در آن کمی از کیفیت تصویر کاهش می‌یابد ولی به خوبی فشرده می‌شود.
Lossless: کیفیت بر قوت خود باقی است ولی نوع فشرده‌سازی نسبت به مدل قبلی کمتر می باشد.

افزونه Image Optimizer

Conversation

در این قسمت می‌توانید گزینه تبدیل را فعال نمایید. یعنی تبدیل شدن یک عکس با حجم بالا به یک تصویر با حجم بهینه شده.

افزونه Image Optimizer

Other

Exclude full-size images from optimization: تصاویر همه صفحه را از جدول بهینه‌سازی حذف نمایید.
Resize other directory images: تغییر اندازه در همه تصاویر دایرکتوری
Optimize these sizes: سایزهایی که در این قسمت تیک خورده باشد بهینه سازی می گردد.
Don’t optimize images smaller than: تصاویر کوچکتر از اندازه مورد نظر را بهینه‌سازی نمی‌نماید. این اندازه را شما باید مشخص کنید.
Don’t optimize images larger than: تصاویر بزرگ‌تر از اندازه مورد نظر را بهینه‌سازی نمی‌نماید. این اندازه را شما باید مشخص کنید.
In other optimize once more, if optimization level has changed: در مرحله دیگر بهینه‌سازی، نوع و سطح آن تغییر می‌نماید.

Report

در این منو نیز گزارشی از بهینه‌ نمودن تصاویر در وردپرس می‌توانید دریافت نمایید. با معین نمودن زمان، نام و اندازه تصاویر می‌توان گزارش خوبی گرفت.

تیم تولید محتوای سایت کانتنت در اینجا با داشتن علم مربوط به نحوه محتواگذاری مناسب، علاوه بر اینکه وب سایت شما را به بهترین روش ممکن محتواگذاری می نماید بلکه با رعایت اصول اولیه و مبانی لازم و به کارگیری دانشی پیشرفته در زمینه سئو و بهنیه سازی به شما کمک خواهد کرد تا وب سایتی با رنکینگ بالا در موتورهای جستجوی جهانی را نیز داشته باشید.

برای ثبت سفارش تولید محتوا سایت تان ، دریافت مشاوره رایگان تولید محتوا و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی در این زمینه، با سایت کانتنت از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۱۴۱۴۶۹ با ما در تماس باشید

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها